Táto webová stránka používa cookies na zlepšenie naších služieb. Pokračovaním prehliadania našej stránky predpokladáme, že s ich používaním súhlasíte.

Karavan

-- NA STRANKA SA PRACUJE  --

Budu 2 karavany k dispozicii, pre 2 a 4 osoby. fotky su aktualne!  

Ku extra možnostiam nášho kempingu patrí spomedzi iného prenajatie nášho karavan / obytného prívesu so predstanom pre 4 osoby. Na prenájom od 1 mai do 1 otobra. Tento karavan je kompletný vybavený varnou platnickou, chladnickou, kúrením a toaletou, všetky okná majú záclonky proti komare a tmavé závesy, bocné strany predstanu sa dajú vytiahnút tak, aby vznikol prístrešok. Karavan je kompletne vybavený so stolovým riadom, príborom, rýchlovarnou kanvicou, metlou atd. Tiez sú k dispozícií kuchynské utierky, obliecky na manzelský postel. Deti možu spat v karavane, (prosim si donieste spacáky) alebo možete/môzeme pristavit malý extra stan s nafukovackami. (nie je v cene). 

V mimosezone možnost prenájať stan za noc (minimalný pobyt 2 noci), za víkend, alebo za celé týždne. 

NOVINKA: Ponúkame "veľký víkend" za €84,- alebo € 96,- (3 dni 2 noci: pobyt už od piatku 12.00 do nedele 20.00 hod.) "Veľký víkend" je možný len mimo sezóny!

 

Een caravan huren is ideaal als je van kamperen houdt, maar niet graag met een caravan of aanhanger achter de auto wilt rijden. Op deze wijze is de reis zeker enkele uren korter, het benzineverbruik is lager (goed nieuws voor beurs en milieu) en je komt sneller en dus fitter op de plaats van bestemming. En als je arriveert, hoef je helemaal NIETS op te bouwen ..... en kan je gelijk heerlijk ontspannen.

We have 2 nice possibilities for you:

****

caravan1 1

***

caravan1 2

caravan1 3caravan1 4

***   

caravan1 5a

***

caravan1 7acaravan1 6

I***

caravan1 8

***

***

caravan2 1

***

caravan2 2

***

caravan2 4caravan2 3

***

caravan2 5*** 

 

Ceny