Vitajte na Sedliackom dvore!

gezin homepage 2016 2019

Prezrite si nášu NOVÚ webovú stránku!

         Aktualné:  Otvorené mame od 22. aprila, vitajte!

Radi by sme vás srdečne privítali na našej stránke a na našom malom kempe v srdci Slovenska. Umiestnený je v krásnom údolí na vidieku, obklopený zelenými lúkami a lesmi a úžasným pohľadom navôkol; Národný park Muránska Planina a slávne Nízke Tatry v blízkosti. Ideálne umiestnenie na kopu krásnych výletov. Niekoľko označených cyklistických a turistických trás začínajúcich hneď od kempingu.

“ Užite si jednoduchého, srdečného vidieckeho života, obklopení nádhernou panenskou Slovenskou prírodou ”.

Naše zástrčky majú 10 ampérový prúd a môžete si vybrať vlastné miesto na kempe, dokonca aj cez hlavnú sezónu. Môžete si oddýchnuť na hojdacej sieti v ovocnom sade, užívať si chladné pivko, víno alebo aj domáce likéry na terase, a večer si poklebetiť pri spoločnom ohnisku s ostatnými hosťami rôznych národností. (Uvidíte krásnu hviezdnatú oblohu!) Tak keby ste chceli, môžete si tu na kempe cvičiť vaše jazyky :)  ..... Môžete nám pomôcť na farme, s chovaním zvierat, a výrobou lekvárov, uhoriek a ovocných likérov. Tiež radi berieme hostí na exkurzie do pre turistov často neznámych, tradičných miest. Môžete sa ku nám pridať a pomáhať hľadať hríby a byliny, alebo pozrieť sa ako žijú a pracujú pastieri na salaši, v horách za kempom. Jedinečný zážitok!


Ubytovacie možnosti: Príjemný apartmán (2-6 os., umiestnený v hlavnej budove) a sedliacka izba (1-4 os., umiestnená v hlavnej budove) sa dajú prenajať počas celého roku. Karavan (so strechom a krasnou drevenou terasou) a stan s kompletnou výbavou, oba sú pre 1-4 os. a majú skvelý výhľad na okolité kopce a lúky. Tiežrecepten ketel je možné lyžovať sa v okolitých krásnych lyžiarskych strediskách (od nás iba 15-50 min. autom, a to Jasna-Chopok juh, Certovica, Tále, Myto pod Dumbierom, Zbojska, Cierny Balog, vid. www.holidayinfo.sk ). Leto alebo zima, užite si jedinečnú nezabudnuteľnú dovolenku s nami! Vitajte!

"..... Roky sme hovorili o tom: nebolo by to skvelé, založiť vlastný kemping? Kemping s apartmánmi, aby mohli hostia prísť počas leta aj zimy. Lyžiari, turisti, cyklisti, rodiny s detmi; tí ktorí sú radi v prírode! To by bolo skvelé! Na začiatku roka 2006 sme sa rozhodli vymeniť Holandský život za Slovenské dobrodružstvo. Od Apríla 2006, žijeme na krásnom Slovensku vidieku a od toho leta sme mohli privítať množstvo milých hostí (z celej Európy a svet) na našom malom kempe, v srdci Slovenska". 

Vitajte na našom kempingu, dovidenia!

Jordi, Mick, Monique a Dion Suppers-Smets

Ste boli u nas? Ohodnote prosim naš kemping! Dakujeme :) 

www.dokempu.cz   www.ekempy.sk     facebookstranka